ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ О ОБУСТАВИ ВАСПИТНО-ОБРАЗОВНОГ ПРОЦЕСА У УЧИОНИЦАМА

Поштовани  родитељи,

На  конференцији  за  новинаре,одржаној 25.10.2020.године у 18.30 часова на РТРС-у обавијештени  смо  о  обустављању  васпитно-образовног  рада (наставе)  у  просторијама основних  и  средњих  школа  у  Републици  Српској,ради  превентивног  дјеловања  и  спречавања  појаве  ширења  вируса  корона  у  периоду  од  26.октобра  до  1.новембра  2020.године.
Настава  ће  се  организовати  на  даљину  коришћењем  средстава  електронске  комуникације.
Директорица  школе  је  заједно  са  својим  сарадницима  приступила  организацији  наставног  процеса  и организовање  онлајн  наставе.
Наставници  ће  користити  платформе  и  начин  извођења  наставе  на  начин  који  је  прихватљив  за  ученике.
Све  информације  ћете  имати  на  вријеме.
Вама  и  вашој  дјеци  желимо  да  будете  здрави!
И  ово  ће  проћи.Треба  нам  стрпљења.

Директорица  школе
                                                                                          Мр  Ранкица  Пушић