Учешће на Светосавском турниру, шах

Светосавски  турнир, 25. по  реду, одржан  је  3. фебруара  2018. године у просторијама  ОШ „Иво  Андрић“  у  Бањалуци.

На јубиларној  смотри  талентованих  шахиста  наступило  је  86 играча, 21  дјевојчица  и  65  дјечака, традиционално  подијељених  у 4 групе.
Испред  наше  школе  у  такмичењу  су  учествовали  ученици: Михаела Ђукић, Вања  Симић, Маша  Чолић, Анамарија  Ћулибрк, Иван  Пејичић, Матеј Марјановић, Стефан  Добријевић, Михајло  Трифуновић, Никша  Малешевић  и Ранко  Ђукић.
Ученици  су  на  такмичење  ишли  у  пратњи  наставнице  разредне наставе  Слађане  Марић, која је  уједно  и  руководилац  шаховске секције.
Побједницима  су  уручени  пехари, а  најуспјешнијим  по  групама медаље  и  дипломе. Пригодне  поклоне  су  добили  сви  такмичари.
Награде  су уручили  Остоја  Кременовић, предсједник ОШК“Мала  рокада“ који  је  након  свега  затворио  турнир, Душан  Илић, Милан  Милаковић и  Раде  Удовчић, члан  Скупштине  ОШК „Мала  рокада“, организатора
такмичења.