Светосавска свечаност

Дана  27. јануара  2020. године  у  централној  школи  у  Залужанима  одржана  је  приредба  поводом  славе  школе  Светог  Саве.

На  самом  почетку  свечаности  свештеници  Мирослав  Малиновић, Данијел  Ружичић  и  Саша  Врачевић  очитали  су  крсну  славу  и  заједно  са  директорицом  школе  Ранкицом  Пушић  изломили  славски  колач.

Након  молитве  и  обраћања  свештеника  Мирослава  Малиновића, директорице  Ранкице  Пушић,која  је  поздравила  све  присутне  услиједили  су  наступи  ученика,хора. Координатор  цјелокупног  програма  била  је  Јасминка  Гајић, проф.српског  језика  и  књижевности.

Ања  Козомара, ученица  IX в  одјељења  овом  приликом  добила  је  Светосавску  награду. Многи  гости  посјетили  су  нашу  школу  на  Савиндан.