,,Сизифова правописна правила“

Дана  12. децембра  2019. године  у  ПО у  Куљанима  угостили  смо  потпредсједника  НСРС.

Наиме, г. Милан  Петковић  је  у  нашу  школу  дошао  у  12.00 часова  и  поклонио  нам  24  слике  чији  је  аутор  Бојан  Јокановић, млади  теолог  и  професор православне  вјеронауке.
Бојан  Јокановић  је  познат  по  карикатурама  и  илустрацијама  правописних  правила. Ученици  3а  и 3б са учитељицама  Сузаном  Бајичић  и   Радмилом  Тодић  припремили  су  приредбу.
Догађају  су  присуствовали  родитељи  ученика, гђа Марија  Ђуран, г. Сејмановић.
Директорица  школе  Ранкица  Пушић  је  преузела ,,Сизифова  правописна  правила“ која  ће  помоћи  ученицима  да  на  занимљив  начин  савладају  правописна правила  српског  језика.