Савиндан

Савиндан 27.01.2024. године

Поводом Светог Саве школске славе посјетили смо Храм Свете Петке у Куљанима и присуствовали литургији.

Ученици наше школе заједно са својим наставницима припремили су богат програм – приредбу. Приредби је претходило освештање и ломљење славског колача, наши вјероучитељи и отац Мирослав Малиновић су очитали славу. Директорица школе мр Ранкица Пушић је поздравила све присутне. Услиједио је програм. Координатор за организацију око приредбе била је Дубравка Радованчевић, проф. српског језика и књижевности. Приредби су присуствовали бројни гости.

Овом приликом директорица школе Ранкица Пушић додијелила је Светосавску награду Ђорђу Симићу, ученику VIII 1 одјељења.

Такође, директорица школе Ранкица Пушић на Савиндан, на нивоу школе уручила је награде Јасминки Гајић, проф. српског језика и књижевности  и Сањи Давидовић, проф. српског језика и књижевности, шк. библиотекару за несебичну преданост радном задатку и љубав према одабраном позиву.