Регионално такмичење у атлетици

Регионално такмичење у атлетици за основне и средње школе у оквиру Малих олимпијских игара Републике Српске за школску 2022/2023. годину одржано је 20.04.2023. године (четвртак) на Градском стадиону Бања Лука. Школа домаћин била је наша ЈУ ОШ ,,Јован Дучић“ Залужани  школа. У 11.00 часова било је свечано отварање, постројавање учесника, подизање заставе и интонирање химне МОИ Републике Српске, обраћање директорице школе мр Ранкица Пушић, школе домаћина, представника Града Бања Лука и Министарства за породицу, омладину, спорт. У 12.00 часова почело је такмичење, а затварање такмичења и одлазак учесника било је до 16.00 часова. Координациони тим из наше школе за Регионално такмичење у атлетици су: Ранкица Пушић, директор школе, Александар Елезовић, помоћник директора, Александар Каурин и Марко Крејић, проф. физичког и здравственог васпитања, те Кристина Ћетојевић, наставница музичке културе и Сања Давидовић, шк.библиотекар.