Пријем првачића

Школска  2018/2019.  година  почела  је  у  понедјељак  3. септембра  2018. године
Претходно  смо припремили  пригодну  свечаност  поводом  пријема  наших  ђака  првака.

У  сва  три  објекта  наше  школе  организована  је  приредба  и  пријем  првачића.

Програм који  су  припремили  нешто  мало  старији  ђаци  са  својим  учитељицама  одушевио  је  све  присутне.

Ђаци  су  рецитовали,пјевали,глумили,плесали.

Директорица  школе  Ранкица  Пушић  у  ПО  у  Пријечанима  поздравила  је  све  присутне  и  упутила  нашим  првачићима  ријечи  добродошлице.
У  ЦШ  у  Залужанима   као  и  у  ПО  у  Куљанима  педагог  Весна  Гојковић  поздравила  је  присутне.

Ове  школске  године  уписано  је  шест  одјељења  првих  разреда  и  то  два  у  ЦШ, три одјељења  у  ПО  Куљани  и  једно  одјељење  у  ПО  Пријечани.