Представа „Мирка“ у нашој школи

Ученици  првог  и  другог  разреда  ЦШ Залужани, ПО Куљани и ПО Пријечани  у  сали  централне  школе  22.11.2017.године  погледали  су представу „Мирка“ у  оквиру  акције „Пази, пази, ђак  по  зебри  гази“.

Представа  „Мирка“  је  едукативна  представа  из  области  саобраћаја која  има  за  циљ  да  дјеца  првих  и  других  разреда  основних школа  на  начин  који  је  прилагођен  њиховом  узрасту, стекну  или обнове  знања  и  правила  понашања  у  саобраћају  на  путу  од куће  до  школе.
Ђаци  су  пажљиво  посматрали  представу  са  великим  интересовањем. На  крају  представе  дјеца  су  била  одушевљена.
По  завршетку  представе  ученицима  су  подијељене мајице,оловке  и гумице  као  подсјетник  на  данашњу  представу,као  и  на  то  како се  треба  правилно  понашати  у  саобраћају.