Посјета Центру за обуку у Залужанима

Дана 18. новембра 2021. године ученици I, II и III разреда наше школе (ЦШ Залужани, ПО Куљани, ПО Пријечани) заједно са својим учитељицама, стручном службом школе (педагогом и библиотекаром), помоћником директора и директором школе Ранкицом Пушић, посјетили су Центар за обуку у Залужанима.

Министарство унутрашњих послова Републике Српске реализовало је одређене активности поводом обиљежавања крсне славе, од којих су и Дани отворених врата у Центру за обуку у Залужанима.

Посјета је реализована на отвореном простору, с циљем приближавања рада полиције ученицима као и упознавања са капацитетима полиције (возилима, опремом, коњицом, службеним псима).

Ученици су се врло задовољни вратили својим кућама.

Активности су реализоване уз поштивање епидемиолошких мјера и препорука издатих од стране надлежних здравствених институција.