Поетско вече

Поетско вече посвећено животу и дјелу Јована Дучића одржано је 17.02.2023. године у 18.00 часова.

Носилац активности око приредбе била је Јелена Васић, проф. српског језика и књижевности.

Ученике су припремали: Кристина Ћетојевић и Дејан Будиша, проф. музичке културе, Јасминка Гајић и Јелена Васић, проф. српског језика и књижевности.

Ове школске године и управо на овој књижевној манифестацији директорица школе мр Ранкица Пушић додијелила је награду Сањи Давидовић, библиотекару школе за несебичну преданост послу и унапређење рада школе.

Такође, награду је добила и Ола Иветић, учитељица која корача у пензионерске дане.

Господин Јеленко Бојић, испред СПКД ,,Просвјета“ поклонио је књигу ,,Српски просвјетитељи“ директорици Ранкици Пушић.

Књижевник Срђан Пуцар је одржао бесједу у складу са тематиком вечери.

Бројни гости су се одазвали и присуствовали  овој манифестацији.

Вече је протекло у угодној, свечаној атмосфери, на опште задовољство свих присутних.