Поетско вече посвећено Јовану Дучићу

Поетско  вече  посвећено  животу  и  дјелу  Јована  Дучића  одржано  је  15. фебруара  2019. године  у  ЦШ у Залужанима.

Ученици  наше  школе  су  се  припремили  у  складу  са  тематиком  вечери.Носиоци  активности  биле  су  Славица  Станковић,проф.српског  језика  и  књижевности  и  Сања  Давидовић, проф. српског  језика  и  књижевности. Ученике  су  припремале: Јасминка  Гајић,проф.српског  језика  и  књижевности, Кристина  Ћетојевић, проф. музичке  културе, Снежана  Остојић, проф. разредне  наставе. Ове  године  вечери  су  присуствовали  књижевници  Ранко  Рисојевић  и  Миленко  Јевђевић, који  су  одржали  бесједу  о  Јовану  Дучићу  и  његовом  дјелу. Свечаности  су  присуствовали  бројни  гости,који  су  својим  присуством  увеличали  скуп.