Откривање спомен-плоче Бранку Ћопићу

Друштво учитеља Републике Српске у сарадњи са Природно-математичким факултетом Универзитета у Бањој Луци организовало је културно-умјетнички програм и откривање спомен-плоче Бранку Ћопићу, 26.марта 2024. године.

Ученици 5. разреда из ПО Пријечани наше школе узели су учешће у културно-умјетничком програму на ПМФ-у. Они су извели драмску тачку ,,Башта сљезове боје“. Сви присутни су били одушевљени извођењем. Ментор: Свјетлана Милаковић, проф. разредне наставе.

Свечаности су присуствовали представници Министарства просвјете и културе Републике Српске, Републичког педагошког завода, те Универзитета у Бањој Луци. Манифестацију су својим присуством увеличали ученици и њихови ментори који су вриједно радили да данашњи дан протекне у свечаном расположењу, учитељи који су се одазвали позиву, родитељи и други гости.