,,Осмијехом обојимо дан“

И ове школске године у кругу дворишта ЦШ у Залужанима одржана је за нас већ традиционална манифестација ,,Осмијехом обојимо дан“.

Манифестација је посвећена будућим ђацима првацима и одржана је 31. августа 2021. године са почетком у 17.00 часова.

На почетку програма директор школе мр Ранкица Пушић се обратила свима присутнима и пожељела топлу добродошлицу.

Програм су припремиле учитељице са својим ученицима, сада већ 2. разреда и водитељи продуженог боравка.

Водитељи програма су били: Теа Шурлан и Душан Каиш.

Дјеца су се забавила плешући, пјевајући, кроз осмишљене радионице, док су родитељи и запослени у школи били сретни због озарених дјечијих лица.

На дружење се одазвао и бенд ,,РБЛ“ – Бања Лука, иначе пријатељ дјеце и наше школе.

Рад у центрима (радионице) трајао је 20 минута.Почетак и крај рада означило је звоно.

Реализован је свечани дефиле.Дефиле је пратила музика бенда, бенд је свирао пјесмице које су биле исписане редослиједом по жељама.

На сцени су блистали сви.

Након манифестације учитељице првих разреда су се упознале са својим првачићима и њиховим родитељима, подијелиле им уџбенике.

Дружење се завршило након упознавања са учитељицама.

Будући првачићи су се упутили својим кућама радујући се сутрашњем дану, знатижељни, корачајући у блиставу будућност.