,,Осмијехом обојимо дан“ – 2022

Управо зато што је тако топао, осмијех је љепши од било којег цвијета на свијету.

Манифестација под називом ,,Осмијехом обојимо дан“ одржана је 30. августа 2022. године у ЦШ Залужани.

Ученици који школске 2022/2023. године полазе у други разред, заједно са својим учитељицама припремили су приредбу за своје другаре првачиће.

За ову прилику припремљена је приредба, ученици су се лијепо дружили, имали разне активности, угодно се забавили.

Директорица школе Ранкица Пушић приредила је изненађење – на сцени се појавио дјечији аниматор Фазонко.

Други дио манифестације обухватио је рад по центрима: креативном, плесном и спортском центру.

Носиоци активности су биле учитељице сада већ других разреда, водитељи продуженог боравка, школски библиотекар, уз подршку стручне службе.

На крају манифестације учитељице првих разреда су подијелиле уџбенике ученицима.

Срећно, драги прваци, срећни вам први школски кораци!