ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ДЕВЕТИХ РАЗРЕДА „САЈАМ ЗАНИМАЊА 2024“

1. 4. 2024. година

ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ДЕВЕТИХ РАЗРЕДА

„САЈАМ ЗАНИМАЊА 2024“

Обавјештавају се ученици деветих разреда да ће се „Сајам занимања 2024“ одржати 17. и 18. априла 2024. године у термину од 11.00 до 16.00 часова у Дому омладине у Бањалуци.

На Сајму ће се представити бањалучке средње школе које ће ученицима деветих разреда представити сва занимања и могућности практичне наставе.

Циљ Сајма занимања је да ученицима деветих разреда помогне да препознају своје потенцијале и олакша им избор средње школе.

Првог дана Сајма, 17. 4. 2024. године у периоду од 16.00 до 17.00 часова одржаће се час за родитеље. Том приликом родитељи ће моћи да директно ступе у контакт са професорима средњих школа и информишу се о детаљима као што је упис, практична настава, техничка опремљеност, слободне активности и све остало што средња школа пружа ученицима.

Сви заинтересовани ученици и њихови родитељи су добродошли.

Стручна служба