ОБАВЈЕШТЕЊЕ

Датум: 3.11.2022.године

ОБАВЈЕШТЕЊЕ

Обавјештавамо све ученике да ће се у нашој школи сваки мјесец одржавати Дани отворених врата.

Дани отворених врата представљају резервисано вријеме наставника за родитеље ученика. Овом приликом ваши родитељи могу да дођу у предвиђеном термину код свих наставника који вам предају да поразговарају са њима о вашем напредовању са циљем да добију информацију, савјет или препоруку за даљи рад. Наставници који су одјељењске старјешине већ имају своје предвиђене термине за информације.

Сви термини се налазе на огласној табли за ученике и родитеље у холу школе као и на сајту школе.

мр Ранкица Пушић