Награда ,, Орбита“

Педагог  наше  школе  Весна  Гојковић  је  заједно  са ученицима  учествовала  на  конкурсу  компаније ,,Орбит“  и  за  ученике  деветих  разреда  освојила  бесплатно  матурско  вече  са  глумцем  Енисом  Бешлагићем.

Својим  радом, који  су  послали  на  адресу  компаније  освојили  су  организацију  незаборавне  матурске  вечери, које  је  у њихово  име  организовао  Орбит  и  амбасадор  пројекта  Енис  Бешлагић. Браво! Жири  је  оцјењивао  искључиво  креативност  и  оригиналност  идеје. Слоган  пројекта  био  је  ,,Вријеме  је  да  заблисташ“. Глумац  Енис  Бешлагић  је  те  вечери, тачније  25. маја  2019. године  био  водитељ  програма. Хвала  свима  који  су  допринијели  да  ово  вече буде  сјајно,блиставо,испуњено  пријатним  изненађењима!