,,Једно дијете-један слаткиш“

Послије  успјешно  завршене  хуманитарне  акције ,,Једно  дијете-један  слаткиш“ у  којој  су  учествовали  ученици  наше  школе,направљено  је  126  пакетића.

58  пакетића је  подијељено  у  Заводу  за  физикалну  медицину  и  рехабилитацију ,,Др  Мирослав  Зотовић“ ,а 68  пакетића  у  Центру  за  образовање, васпитање  и  рехабилитацију  слуха  и  говора.
Пакетиће  су подијелили  представници  Савјета  ученика  наше  школе  Ања  Козомара, IXв  и Анамариа   Мироловић,  VIII 1.
У  пратњи  ученика  су  ишли  Снежана  Остојић, проф. разредне  наставе, Слађана  Марић, проф. разредне  наставе, Тања  Божић, школски  психолог, Мира  Стевић, административни радник  и Веселин  Гужвић, помоћни  радник.
Учествовањем  у  овој  акцији  наши  ученици  су  још  једном  показали  своју  хуманост  и  дарежљивост.
Снага  даривања  је  била  видљива  на  озареним  дјечијим  лицима, широким  осмијесима  и  топлим  загрљајима.