Двадесет друго дјечје шаховско првенство ,,Скакач 2021.“

Ученици наше школе су у пратњи учитељице и ментора Слађане Марић учествовали на 22. отвореном дјечјем шаховском првенству ,,Скакач 2021.“ које се одржало 9. октобра 2021. године са почетком у 10 сати.

На турниру је учествовало 36 ученика, из наше школе 21 ученик.

Ученици који су узели учешће су: Катарина Вранац, Никола Сандаљ, Стефан Ћетковић, Ђорђе Бањац, Константин Роквић, Никола Пепић, Андрија Гвозденовић, Лука Јагодић, Страхиња Ћетковић, Милица Јовичић, Катарина Золак, Лука Вујмиловић, Марија Кресић, Момчило Тепић, Никола Митровић, Страхиња Марковић, Ђорђије Ђајић, Вук Бојанић, Софија Домузин, Никола Симић, Валентина Бојић.

Петнаест првопласираних добило је и књиге, а свим судионицима су припале дипломе, захвалнице и по једна чоколада.

Ученици су се срећни и задовољни са турнира вратили кући задовољни што су учествовали на истом, као и њихов ментор, учитељица Слађана Марић.