Друго меморијално такмичење малих рецитатора ,,Марија Бузаџија“

Друго меморијално такмичење малих рецитатора ,,Марија Бузаџија“ одржано је 16. марта 2024. године у ЦШ Залужани. Наша школа је била домаћин такмичења, бањалучке регије. За ову прилику припремљен је културно-умјетнички програм-конферанса, након чега се присутнима обратила директорица школе мр Ранкица Пушић, као и предсједник Друштва учитеља бањалучке регије мр Сретко Маркуљевић. Координатор: Сања Давидовић уз сарадњу са директорицом школе мр Ранкицом Пушић и предсједником Подружнице бањалучке регије мр Сретком Маркуљевићем. За ову прилику уређен је хол школе. Будући да се у мјесецу марту навршава 40 година од смрти Бранка Ћопића, тема овогодишњег такмичења била је управо његова поезија. Након саопштавања званичних резултата и коначне ранг-листе, проглашења побједника додијељене су награде побједницима, а свим учесницимма-менторима захвалнице.

Ученица Јана Лакетић 4-1, ментор Добрила Везмар је освојила 5. мјесто на такмичењу у рецитовању − 2. категорија (ученици четвртог и петог разреда).