Дјечија недјеља

Ове године, Дјечија недјеља је обиљежена у периоду од 4. до 10. октобра под слоганом ,,Заједно можемо све“. Образовна установа је мјесто заједничког живљења дјеце, њихових родитеља, васпитача, учитеља и наставника, тачка сусрета породичног и институционалног васпитања и доказ да ,,Заједно можемо све“, што је и слоган Дјечије недјеље 2021. године. Неке од активности које смо реализовали у нашој школи за вријеме трајања Дјечије недјеље су сљедеће:

-Отварање Дјечије недјеље−читање конферансе и слушање пјесме ,,Дјеца су украс свијета“,

-Сликарска радионица,,Љепота је у различитости“,

-Писмо пријатељу,,Заједно можемо све“,

-Видео-снимак,,Заједно можемо све“,

-Презентација ликовних и литерарних радова на паноима у холу школе, презентација видео-материјала, изложба ликовних и литерарних радова, као и презентација видео-порука које су ученици снимили заједно са својим другарима и учитељицом.