Дан ученичких постигнућа

Дана 27. маја 2022. године обиљежен је Дан ученичких постигнућа. Ученици су заједно са својим наставницима припремили приредбу. Носилац активности око приредбе била је Душица Рољић, проф. српског језика и књижевности. У оквиру приредбе сумирани су резултати и постигнућа ученика у овој школској години. Најбољим ученицима у одјељењу, те ученицима који су остварили резултате на такмичењима уручене су похвале за њихов успјех.

За ученика генерације проглашена је Миа Гудало, ученица IX в одјељења. Ученик генерације шк. 2020/2021. године Синиша Ковачевић, заједно са директорицом школе Ранкицом Пушић уручио је награду Мии.

За постигнуте резултате на такмичењима у школској 2021/2022. години директорица школе уручила је захвалнице појединим наставницима.