Обавјештење за упис у први разред школске 2020-2021. године

ЕВИДЕНТИРАЊЕ ДЈЕЦЕ ДОРАСЛЕ ЗА УПИС У ПРВИ РАЗРЕД ШКОЛСКЕ

2020-2021. ГОДИНЕ

Поштовани родитељи,

Због ступања на снагу Наредбе о обустављању васпитно-образовног рада у основним и средњим школама, број 07.32/052-2094/20 од 10.3.2020. године од стране Министарства просвјете и културе РС а у складу са Обавјештењем ресорног министарства о поступању приликом евидентирања дјеце за упис у први разред, обавјештавамо родитеље да ће се евиденција дјеце дорасле за упис у први разред реализовати на нешто другачији начин.

Евиденција ученика ће се одвијати ИСКЉУЧИВО И САМО путем телефона и школског мејла у периоду од 1. априла до 10. априла 2020. године од 9,00-13,00 часова.

Податке које родитељи треба да доставе школи (путем мејла или телефонског позива) се налазе у прилогу овог документа.

Документацију потребну за упис у први разред не требате доносити у школу нити је слати путем поште. Исту ћете нам доставити када будете довели своје дијете на тестирање. Молимо Вас још једном да у документу под називом „План уписа дјеце у први разред“ прочитате која је то документација неопходна за упис у школу.

Информације о терминима тестирања дјеце ћете добити у складу са препорукама надлежних институција.

Осим тога, молимо вас да пратите сајт наше школе јер ћемо вас путем њега редовно обавјештавати о свим активностима везаним за упис у први разред.

КОНТАКТ ШКОЛЕ:

Телефон: 051/492-421,   051/389-381

Мејл адреса: os026@skolers.org

ОБРАЗАЦ за евидентирање дјеце за упис у први разред (линк)

УПРАВА ШКОЛЕ