Дан ученичких постигнућа

Дан ученичких постигнућа обиљежен је 4. јуна 2024. године. Ученици, заједно са својим наставницима припремили су приредбу. Координатор у вези организације око приредбе била је Душица Рољић, проф. српског језика и књижевности. Фестивал ученичких постигнућа је реализован, а координатор је био Славен Филиповић, проф.биологије. Сумирани су резултати и постигнућа ученика у овој школској години. Најбољим ученицима у одјељењу, те ученицима који су остварили успјех, резултате на такмичењима уручене су похвале за њихов успјех. За ученика генерације проглашен је Иван Пејичић, ученик IX б одјељења. Директорица Ранкица Пушић наградила је Кристину Ћетојевић и Дејана Будишу, проф.музичке културе за несебичан рад и залагање у оквиру културно-јавне дјелатности школе.