Календар

June 2021
MTWTFSS
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Слободне активности

Слободне активности у школској 2020-2021. години и задужења наставника

 

 

 

 

РАЗРЕДНА НАСТАВА

Редни

број

 

Назив секције

 

Задужени наставници

Вријемеодржавања

Дан

Час

  1.  

Лијепо писање

Љиљана Шкељић

понедјељак

5.час

  1.  

Лијепо писање

Силвана Мирнић

понедјељак

5.час

  1.  

Лијепо писање

Ведрана Шуша

четвртак

5.час

  1.  

Ликовна секција

Сенка Мотичић

четвртак

5.час

  1.  

Лијепо писање

Свјетлана Милаковић

четвртак

5.час

  1.  

Ликовна секција

Биљана Мрђа

петак

5.час

  1.  

Ликовна секција

Јелена С. Драгосављевић

петак

5.час

  1.  

Забавна математика

Јелена Тубић

уторак

5.час

  1.  

Литерарна секција

Драгана Бундало

четвртак

5.час

  1.  

Шаховска секција

Слађана Марић

уторак

5.час

  1.  

Ликовно креативна секција

Млађенка Берак

сриједа

5.час

  1.  

Драмско-рецитаторска секција

Весна Поповић

четвртак

5.час

  1.  

Драмско-рецитаторска секција

Тања Просан

четвртак

5.час

  1.  

Литерарна секција

Сузана Бајичић

уторак

5.час

  1.  

Млади креативци

Радмила Тодић

понедјељак

5.час

  1.  

Драмско-рецитаторска секција

Јовица Томић

уторак

5.час

  1.  

Црквенословенски језик

Данијел Ружичић

сриједа

7.час

 

 

                                                   

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

Редни

број

 

Назив секције

 

Задужени наставници

Вријеме одржавања

Дан

Час

  1.  

Литерарна секција

Јасминка Гајић

понедјељак

7.час

  1.  

Литерарна секција

Зора Радак

сриједа

7.час

  1.  

Литерарна секција

Дубравка Радованчевић

понедјељак

7.час

  1.  

Рецитаторска секција

Душица Рољић

четвртак

7.час

  1.  

Историјска секција

Оливера Антонић

петак

7.час

  1.  

Археолошка секција

Раде Карановић

четвртак

7.час

  1.  

Новозавјетна историја

Мирољуб Станковић

петак

7.час

  1.  

Саобраћајно-бициклистичка секција

Рада Радошевић

уторак

7.час

Школска саобраћајна патрола

петак

7.час

  1.  

Еколошка секција

Александра Јовичић

уторак

7.час

  1.  

 

Биолошка секција

Славен Филиповић

петак

7.час

  1.  

 

Етнографска секција

Маја Звиздало

четвртак

7.час

  1.  

 

Географска секција

Јован Радукић

четвртак

7.час

  1.  

 

Демократска секција

Тања Томић

уторак

7.час

  1.  

Ликовна секција

Вера Катић

Сриједа/петак

7.час

  1.  

Одбојкашка секција

Александар Каурин

 

уторак

7.час

 

четвртак

7.час

  1.  

Кошаркашка секција

Марко Крејић

 

четвртак

 

7.час

 

уторак

 

7.час