Календар

March 2020
MTWTFSS
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Слободне активности

Слободне активности у школској 2019-2020. години и задужења наставника

 

РАЗРЕДНА НАСТАВА:

Редни

број

Назив секције

Задужени наставници

Вријеме одржавања

Дан

Час

1. 

Рецитаторска секција

Биљана Мрђа

петак

5.час/претчас

2.

Ритмичка секција

Јелена С. Драгосављевић

петак

5.час/претчас

3.

Ликовна секција

Јелена Тубић

четвртак

5.час

4.

Лијепо писање

Данијела Медић

четвртак

5.час

5.

Ритмичка секција

Драгана С. Барош

четвртак

5.час

6.

Рецитаторска секција

Млађенка Берак

уторак

5.час

7.

Драмска секција

Весна Поповић

четвртак

5.час

8.

Еколошка секција

Тања Просан

понедјељак

5.час

9.

Рецитаторска секција

Сузана Бајичић

сриједа

5.час

10.

Драмска секција

Радмила Тодић

сриједа

5.час

11.

Драмска секција

Валентина Станковић

четвртак

5.час

12.

Традиционални плес

Снежана Остојић

петак

5.час

13.

Ликовна секција

Биљана Јапунџа

понедјељак

5.час/претчас

14.

Еколошка секција

Гордана Вуковић

четвртак

5.час

15.

Саобраћајна секција

Тања Давидовић

четвртак

5.час

16.

Драмско-рецитаторска секција

Мирјана Миљковић

четвртак

5.час

17.

Мали хор

Миланка Пеулић

петак

5.час

18.

Хорска секција

Пријечани

Данијел Ружичић

сриједа

6.час

 

 ПРЕДМЕТНА НАСТАВА:

Редни

број

 Назив секције

 Задужени наставници

Вријеме одржавања

Дан

Час

1.

Рецитаторска секција

Јасминка Гајић

понедјељак

7.час/претчас

2.

Литерарна секција

Зора Радак

уторак

7.час/претчас

3.

Литерарна секција

Дубравка Радованчевић

Петак/понедјељак

претчас

4.

Рецитаторска секција

Душица Рољић

четвртак

7.час/претчас

5.

Новинарска секција

Сања Давидовић

петак

7.час/претчас

6.

Црквено пјевање и читање

Саша Врачевић

четвртак

7.час/претчас

7.

Саобраћајно-бициклистичка секција

Рада Радошевић

понедјељак

7.час/претчас

Школска саобраћајна патрола

петак

7.час/претчас

8.

Еколошка секција

Данка Којадиновић

уторак

7.час/претчас

9.

Биолошка секција

Славен Филиповић

петак

7.час/претчас

10.

Млади географи

Маја Звиздало

уторак

7.час/претчас

11.

Географска секција

Јован Радукић

четвртак

7.час/претчас

12.

Демократска секција

Тања Томић

четвртак

7.час/претчас

13.

Ликовна секција

Вера Катић

Понедјељак К/уторак З

7. час

14.

Одбојкашка секција (дјевојчице)

Александар Каурин

сриједа

7. час

Одбојкашка секција (дјечаци)

петак

7. час

15.

Кошаркашка секција

Марко Крејић

понедјељак

7.час/претчас

 

 

16.

Црвени крст

Ивона Бијелић

сриједа

7. час