Календар

October 2020
MTWTFSS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Допунска и додатна настава

Допунска/додатна настава и задужења наставника за школску 2020-2021.годину

 

 

 

Редни

број

 

Допунска/додатна - разредна настава

 

Предмет

Задужени наставници

Разред/

одјељење

Вријеме одржавања

Дан

Час

      1.             

Српски језик/математика

Љиљана Шкељић

II-1

петак

5.час

      2.             

Српски језик/математика

Силвана Мирнић

II-2

петак

5.час

      3.             

Српски језик/математика

Ведрана Шуша

II-a

понедјељак

5. час

      4.             

Српски језик/математика

Сенка Мотичић

II-б

понедјељак

5. час

      5.             

Српски језик/математика

Свјетлана Милаковић

II-п

понедјељак

5. час

      6.             

Српски језик/математика

Биљана Мрђа

III-1

понедјељак

5. час

      7.             

Српски језик/математика

Јелена С. Драгосављевић

III-2

понедјељак

5. час

      8.             

Српски језик/математика

Јелена Тубић

III-а

понедјељак

5. час

      9.             

Српски језик/математика

Драгана Бундало

III-б

понедјељак

5. час

  10.             

Српски језик/математика

Слађана Марић

III-в

петак

5.час

  11.             

Српски језик/математика

Млађенка Берак

III-п

уторак

5.час

  12.             

Српски језик/математика

Весна Поповић

IV-1

сриједа

5.час

  13.             

Српски језик/математика

Тања Просан

IV-2

петак

5.час

  14.             

Српски језик/математика

Сузана Бајичић

IV-а

четвртак

5.час

  15.             

Српски језик/математика

Радмила Тодић

IV-б

уторак

5.час

  16.             

Српски језик/математика

Јовица Томић

IV-п

сриједа

5.час

  17.             

Српски језик/математика

Снежана Остојић

V-1

понедјељак

5. час

  18.             

Српски језик/математика

Биљана Јапунџа

V-2

уторак

5.час

  19.             

Српски језик/математика

Гордана Вуковић

V-а

петак

5.час

  20.             

Српски језик/математика

Тања Давидовић

V-б

сриједа

5.час

  21.             

Српски језик/математика

Мирјана Миљковић

V-в

четвртак

5.час

  22.             

Српски језик/математика

Миланка Пеулић

V-п

сриједа

5.час

 

 

 

 

 

Редни

број

 

Допунска и додатна настава/предметна настава

Предмет

Задужени наставници

Број часова

Дан

Час

  1.  

Српски језик

Зорка Радак

1

четвртак

7.час

  1.  

Српски језик

Јасминка Гајић

1

сриједа

7.час

  1.  

Српски језик

Дубравка Радованчевић

1

четвртак

7.час

  1.  

Српски језик

Душица Рољић

1

петак

     7.час

  1.  

Српски језик

Јелена Васић

1

четвртак

7.час

  1.  

Енглески језик

Даниела Ловрић

1 допунска

сриједа

7.час

1 додатна

петак

     7.час

  1.  

Енглески језик

Сандра Прица

1 додатна

петак

     7.час

1 допунска

сриједа

7.час

  1.  

Енглески језик

Елвира Шкиљо

1 допунска

уторак

7.час/претчас

1 додатна

четвртак

7.час/претчас

  1.  

Енглески језик

Свјетлана Кречар

1 допунска

понедјељак

7.час

1 додатна

сриједа

7.час

  1.  

Њемачки језик

Ивона Бијелић

1 допунска

уторак

7.час

1 додатна

петак

     7.час

  1.  

Њемачки језик

Жељка Штефанац

1 допунска

четвртак

7.час

1 додатна

уторак

7.час

  1.  

Историја

Оливера Антонић

1 допунска

сриједа

7.час

  1.  

Историја/

Географија

Јелена Шукало

1 допунска

сриједа

7.час

1 додатна

петак

     7.час

  1.  

Географија

Маја Звиздало

1 допунска

уторак

7.час

  1.  

Географија

Јован Радукић

 

1 допунска

уторак

7.час/претчас

  1.  

Математика

Ранка Благојевић

 

1 допунска

уторак

7.час

1 додатна

петак

     7.час

  1.  

Математика

Вера Булајић

1 допунска

уторак

7.час

1 додатна

четвртак

7.час

  1.  

Математика

Госпава Драгољић

1 допунска

сриједа

7.час

1 додатна

четвртак

7.час

  1.  

Математика

Милица Пиљевић

1 допунска

понедјељак

7.час

1 додатна

уторак

7.час

  1.  

Биологија

Александра Јовичић

1 допунска

четвртак

7.час

  1.  

Биологија

Славен Филиповић

1 допунска

понедјељак

7.час

  1.  

Хемија

Стана Ћирић

1 допунска

сриједа

7.час

  1.  

Хемија

Тања Родић

1 допунска

понедјељак

7.час

  1.  

Физика

Татјана Новаковић

1 допунска

сриједа

7.час

  1.  

Физика

Смиљана Ескић

допунска/додатна

Уторак

Залужани

7.час

допунска/додатна

Понедјељак

Куљани

7.час

  1.  

Основи информатике

Душко Лолић

1 допунска

четвртак

7.час

1 додатна

сриједа

7.час

  1.  

Основи информатике

Милош Икић

1 допунска

уторак

7.час

  1.  

Православна вјеронаука

Раде Карановић

   1-додатна

петак

7.час

  1.  

Православна вјеронаука

Данијел Ружичић

1-додатна

уторак

5.час

 

 

 

Задужења наставника за школску 2020-2021.годину

Допунска и додатна настава Пријечани

 

 

Редни

број

 

Допунска/додатна - разредна настава

 

Предмет

Задужени наставници

Разред/

одјељење

Вријеме одржавања

Дан

Час

      1.             

Српски језик/математика

Свјетлана Милаковић

IIп

понедјељак

5.час

      2.             

Српски језик/математика

Млађенка Берак

IIIп

уторак

5.час

      3.             

Српски језик/математика

Јовица Томић

IV п

сриједа

5.час

      4.             

Српски језик/математика

Миланка Пеулић

Vп

сриједа

5.час

Редни

број

 

Слободне активности - секције

 

Предмет

Задужени наставници

Разред/

одјељење

Вријеме одржавања

Дан

Час

      1.             

Лијепо писање

Свјетлана Милаковић

IIп

четвртак

5.час

      2.             

Ликовно креативна секција

Млађенка Берак

IIIп

сриједа

5.час

      3.             

Драмско-рецитаторска секција

Јовица Томић

IV п

уторак

5.час