Календар

June 2020
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Допунска и додатна настава

Допунска/додатна настава и задужења наставника за школску 2019-2020.годину

 

Редни

број

 

Предмет

Задужени наставници

Разред/

одјељење

Вријеме одржавања

Дан

Час

     1.  

Српски језик/математика

Биљана Мрђа

II1

понедјељак

5. час

2.

Српски језик/математика

Јелена С. Драгосављевић

II2

понедјељак

5. час

3.

Српски језик/математика

Јелена Тубић

IIа

уторак

5.час

4.

Српски језик/математика

Данијела Џајић

IIб

уторак

5.час

5.

Српски језик/математика

Драгана С. Барош

IIв

уторак

5.час

 6.

Српски језик/математика

Млађенка Берак

IIп

четвртак

5. час

 7.

Српски језик/математика

Весна Поповић

 III 1

уторак

5.час

8.

Српски језик/математика

Тања Просан

III 2

уторак

5.час

9.

Српски језик/математика

Сузана Бајичић

IIIа

петак

5. час

  10.

Српски језик/математика

Радмила Тодић

IIIб

понедјељак

5. час

  11.

Српски језик/математика

Валентина Станковић

IIIп

петак

5. час

  12.

Српски језик/математика

Снежана Остојић

IV1

понедјељак

5. час

  13.

Српски језик/математика

Биљана Јапунџа

IV2

четвртак

5. час

  14.

Српски језик/математика

Гордана Вуковић

IV а

понедјељак

5. час

  15.

Српски језик/математика

Тања Давидовић

IV б

уторак

5.час

  16.

Српски језик/математика

Мирјана Миљковић

IV в

сриједа

5.час

  17.

Српски језик/математика

Миланка Пеулић

IVп

четвртак

5. час

  18.

Српски језик/математика

Добрила Везмар

V1

петак

5. час

  19.

Српски језик/математика

Мирјана Балта

V2

петак

5. час

  20.

Српски језик/математика

Слађана Марић

петак

5. час

  21.

Српски језик/математика

Бранкица Петрушић

петак

5. час

  22.

Српски језик/математика

Мирјана Корасић

петак

5. час

  23.

Српски језик/математика

Нада Милојевић

Vп

петак

5. час

 

Редни

број

Допунска и додатна настава/предметна настава

Предмет

Задужени наставници

Број часова

Дан

Час

1.

Српски језик

Зорка Радак

1

понедјељак

7.час

2.

Српски језик

Јасминка Гајић

1

уторак

7.час/претчас

3.

Српски језик

Дубравка Радованчевић

1

четвртак

7. час

претчас

сриједа

4.

Српски језик

Душица Рољић

1

сриједа

7.час/претчас

5.

Српски језик

Сања Давидовић

1

сриједа

6.час

6.

Енглески језик

Даниела Ловрић

1 допунска

понедјељак

7. час

1 додатна

сриједа

претчас

7.

Енглески језик

Соња Ракић

1 додатна

Четвртак З/К

7. час

претчас

1 допунска

Уторак К/сриједа З

8.

Енглески језик

Елвира Шкиљо

1 допунска

сриједа

7.час/претчас

1 додатна

петак

9.

Енглески језик

Свјетлана Кречар

1 допунска

уторак

7.час/претчас

1 додатна

четвртак

10.

Њемачки језик

Мила Црнобрња

1 допунска

понедјељак

7.час/претчас

11.

Њемачки језик

Жељка Штефанац

1 допунска

четвртак

7.час/претчас

1 додатна

уторак

12.

Њемачки језик

Ивона Бијелић

1 допунска

2.смјена понедјељак

7.час/претчас

1.смјена петак

13.

Историја

Оливера Антонић

1 допунска

понедјељак

7.час/претчас

1 додатна

сриједа

14.

Историја/

Географија

Јелена Шукало

1 допунска

четвртак

7.час/претчас

1 додатна

петак

15.

Географија

Маја Звиздало

1 допунска

четвртак

7.час/претчас

16.

Географија

Јован Радукић

1 допунска

понедјељак

7.час/претчас

17.

Математика

Ранка Благојевић

1 допунска

понедјељак

7.час/претчас

1 додатна

уторак

18.

Математика

Вера Булајић

1 допунска

уторак

7.час/претчас

1 додатна

четвртак

19.

Математика

Госпава Драгољић

1 допунска

уторак

7.час/претчас

1 додатна

четвртак

20.

Математика

Маја Студен

1 допунска

понедјељак

7.час/претчас

1 додатна

уторак

21.

Биологија

Данка Којадиновић

1 допунска

четвртак

7.час/претчас

22.

Биологија

Славен Филиповић

1 допунска

уторак

7.час/претчас

23.

Хемија

Стана Ћирић

1 допунска

петак

7.час/претчас

24.

Хемија

Тања Родић

1 допунска

понедјељак

7.час/претчас

25.

Физика

Младен Марковић

1 допунска/додатна

Понедјељак/сриједа

7.час/претчас

26.

Физика

Татјана Новаковић

1 допунска

Уторак К/сриједа З

7.час/претчас

1 додатна

Четвртак К

7.час/претчас

27.

Информатика

Душко Лолић

1 допунска

уторак

7.час/претчас

1 додатна

четвртак

28.

Православна вјеронаука

Саша Врачевић

 1-додатна

уторак

7.час/претчас

29.

Православна вјеронаука

Данијел Ружичић

1-додатна

понедјељак

5.час

30.

Православна вјеронаука

Александар Келечевић

1-додатна

сриједа

7.час/претчас