Календар

June 2020
MTWTFSS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Информације за родитеље

Термини предвиђени за информације

ЦШ Залужани, ПО Куљани и ПО Пријечани

ТЕРМИНИ ПРЕДВИЂЕНИ ЗА ИНФОРМАЦИЈЕ У ЦШ У ЗАЛУЖАНИМА

РАЗРЕД И ОДЈЕЉЕЊЕ

ОДЈЕЉЕЊСКИ СТАРЈЕШИНА

ДАН И ЧАС

I-1

Биљана Мрђа

Понедјељак, после наставе

I-2

Јелена С. Драгосављевић

Уторак, после наставе

II-1

Весна Поповић

Понедјељак, 6. час

II-2

Тања Просан

Понедјељак, 6. час

III-1

Снежана Остојић

Уторак, 6. час

III-2

Биљана Јапунџа

Сриједа, 6. час

IV-1

Добрила Везмар

Уторак, 6. час

IV-2

Мирјана Балта

Четвртак, 6. час

V-1

Љиљана Шкељић

Четвртак, 6. час

V-2

Силвана Мирнић

Четвртак, 6. час

VI-1

Даниела Ловрић

Уторак, 6. час

VI-2

Вера Булајић

Понедјељак, 7. час

VII-1

Сандра Прица

Уторак, 7. час

VII-2

Оливера Антонић

Уторак, 7. час

VIII-1

Јасминка Гајић

Четвртак, 7. час

VIII-2

Јелена Шукало

Уторак, 7. час

IX-1

Кристина Ћетојевић

Петак, 7. час

IX-2

Ранка Благојевић

Понедјељак, 7. час

IX-3

Александар Каурин

Петак, 7. час

 

ТЕРМИНИ ПРЕДВИЂЕНИ ЗА ИНФОРМАЦИЈЕ У ПО КУЉАНИ

РАЗРЕД И ОДЈЕЉЕЊЕ

ОДЈЕЉЕЊСКИ СТАРЈЕШИНА

ТЕРМИНИ

(ДАН И ЧАС)

Јелена Тубић

Сриједа, после наставе

Драгана Бундало

Уторак, после наставе

Драгана С. Барош

Сриједа, после наставе

IIа

Сузана Бајичић

Уторак, 6. час

IIб

Радмила Тодић

Понедјељак, 6. час

IIIа

Гордана Вуковић

Сриједа, 6. час

IIIб

Тања Давидовић

Петак, 6. час

IIIв

Мирјана Миљковић

Сриједа, 6. час

IVа

Слађана Марић

Уторак, 6. час

Ivб

Бранкица Петрушић

Понедјељак, 6. час

IVв

Мирјана Корасић

Понедјељак, 6. час

Ведрана Шуша

Четвртак, 6. час

Дијана Гашић

Четвртак, 6. час

Свјетлана Милаковић

Петак, 6. час

Дубравка Радованчевић

Петак, 7. час

Viб

Смиљана Домузин

Понедјељак, 7. час

VIв

Душко Лолић

Сриједа, 7. час

VIIа

Вера Катић

Сриједа, 7. час

VIIб

Александра Роквић

Понедјељак, 7. час

VIIIа

Елвира Шкиљо

Сриједа, 7. час

VIIIб

Зора Радак

Четвртак, 7. час

VIIIв

Госпава  Драгољић

Сриједа, 7. час

IXа

Рада Радошевић

Сриједа, 7. час

IXб

Маја Студен

Четвртак, 7. час

 

          ТЕРМИНИ ПРЕДВИЂЕНИ ЗА ИНФОРМАЦИЈЕ У ПО ПРИЈЕЧАНИ

РАЗРЕД И ОДЈЕЉЕЊЕ

ОДЈЕЉЕЊСКИ СТАРЈЕШИНА

ТЕРМИНИ

 (ДАН И ЧАС)

I

Млађенка Берак

Уторак, после наставе

II

Валентина Станковић

Уторак, 5. час

III

Миланка Пеулић

Уторак, 5. час

IV

Нада Милојевић

Четвртак, 5. час

V

Јовица Томић

Уторак, 6. час

Драги родитељи, поштујте ове термине. У случају да вам наставник треба ван предвиђеног термина дежурни ученик ће вас обавијестити о времену када наставник завршава наставу тај дан. У случају да вам наставник хитно треба дежурни ученик ће вас одвести до просторије за пријем родитеља.      

Директор школе, Ранкица Пушић